Dijital Pazarlama Ajansı Ve Dijital Pazarlama Paketleri

Dijital pazarlama ajansı Adapte Dijital dijital olan tüm araçları kullanma ve müşterileri adına sunma becerisine sahiptir. Dijitale hakimiyeti ve becerisiyle işletmelere kolay uyum sağlamada yardımcı olmaktadır. Bir dijital pazarlama ajansı bize ne katacak diye merak ediyorsanız dijital pazarlama ajansı terimini tıklayıp linkimizi inceleyebilirsiniz.

Dijital pazarlama danışmanlığı deneyimlerimizden oluşturduğumuz dijital pazarlama paketleri her ölçekten işletmenin amacına ulaşması sağlıyor. Dijital pazarlama danışmanlığı için neler yapıyoruz terim üzerini tıklayıp karşınıza çıkan linkten inceleyebilirsiniz. Tüm dijital pazarlama paketlerimiz satış veya tanıtım yapmak isteyenlere uygun şekilde geliştirilmiştir.

Dijital pazarlama danışmanı için bir çok uzmanın bir arada çalıştığı Adapte Dijital’i tercih etmenizi isteriz. Bu hem size hem bize çok fayda sağlar. Bizim çok değerli bir müşterimiz ve çok önemli bir amacımız daha olur. Siz değerli müşterimizin ise koordineli çalışabilen, işinde çok deneyimli bir çok danışmanınız olur. Yoğun pratik ile maliyetleriniz çok aşağıya düşer, performans ve karlılığınız artar.

Dijital pazarlama danışmanlık sayfamızı ziyaret edip o konuda da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital danışmanlık hizmetlerimiz tüm dijital pazarlama paketleri içerisinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yazımıza devam ederek paketlerimizin kısa anlatımını okuyabilir, linklere giderek paketlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Paketleri ve Dijital Pazarlama Fiyatları

Dijital pazarlama paketleri kategorimizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Dijital pazarlama paketleri 5 farklı tempoda sunuldu. Bir işletmenin amacına ulaşması için dijitalde yapması gereken operasyonların hepsi paketler içinde görev olarak yerine getiriliyor. İşletmelerin bütçeleri oranında amacına ulaşmasını sağlıyor.

Dijital pazarlama fiyatları 5 farklı düzeyde tempoyla oldukça uygundur. her tempo fayda/fiyat performansında etkili sonuçlar getirebilir. Dijital pazarlama hizmetlerimiz dijital PR ajansı arayanlara da hitap etmektedir. Dijital Pr çalışmaları ve pazarlama çalışmaları aynı araç ve yöntemlerle yapılır. Dijital Pr paketleri farklı kategoride aynı ürünler olarak bunu anlayabilmeniz için sunulmuştur.

ADAGİO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

Dijital pazarlama paketidijital PR paketi ADAGİO, en yavaşa tempoda çalışmayı size sunar. Çalışmalarınız dar kitleyi hedefliyor, dar bir bütçeye sahipseniz ADAGİO sizi amacınıza ulaştırabilir. ADAGİO dijital pazarlama paketi için terimi tıklayın ve sayfasından inceleyin. Dijital pazarlama fiyatları araştırması yapanlar için en uygun fiyat başlangıcı terim üzerinden tıklayıp gidebileceğiniz üründedir.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 2749 TL ile 14499 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

İşletmeler ve markalar için yepyeni web sitesi veya dijital pazarlama performans arttıran müşteri odaklı kalıcı ve sürdürülebilir çalışmalardır.

Adagio Dijital Pazarlama Paketimizi anlattığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz, tercih etmenizde yardımcı olabilir.

Adapte Dijital operasyonlarını Verimli Dijital Model ile yönetiyor.

Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür.

Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor. Kurucumuz Gürbüz Özdem’in Verimli Dijital Model üzerine yazısını okuyabilirsiniz.

ANDANTE · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

ANDANTE hem dijital pazarlama paketi hem de dijital PR paketidir. Andante müzik tempolarından yarı yavaş bir tempoyu ifade eder. Adapte Dijital farklı bütçelere sahip işletmelerin işini yönetebilmek için hizmetleri ihtiyacın şiddet ve yoğunluğuna göre grupladı ve sunuyor. ANDANTE dijital pazarlama paketi için detaylı bilgiyi sayfasından edinebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 3.249,00 TL ile 17.749,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

MODERATO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

MODERATO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi paketi daha orta hız ile yoğunlukta çalışma ile dijital operasyon yönetmek isteyenler için uygundur. 

Dijital pazarlama paketi Moderato, tüm hizmetlerin kararında sunulduğu etkili hizmetler bütünüdür.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 4.249,00 TL ile 23.149,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

ALLEGRO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

ALLEGRO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi daha orta hız ile yoğunluktan biraz daha fazla çalışmaya ihtiyacı olan dijital operasyonlar için uygundur. Dijital PR ve pazarlama paketini inceleyebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 5.749,00 TL ile 31.349,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

PRESTO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

PRESTO Dijital Pazarlama ve Dijital PR paketi çok hız ile yoğunlukta çalışmaya ihtiyacı olan dijital operasyonlar için uygundur. Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi sayfamızdan videomuzu izleyip ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz.

Bu dijital pazarlama hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 6.749,00 TL ile 36.749,00 TL arasındadır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Aylık, 3 Aylık ve 7 Aylık dönemler halinde satılmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Web Tasarım Paketleri ve Web Sitesi Fiyatları

Adapte Dijital: Web tasarım paketleri ile tüm etkili hizmetlerini müşterilerine en iyi şekilde sunmak için çalışan Web Tasarım Ajansı‘dır. Kurumsal web sitesi tasarımıprofesyonel web sitesi tasarımı, profesyonel seo ajansı arayışındaysanız bu paketlerimiz ve ajansımız sizin yeni adresiniz olabilir.

Web tasarım fiyatlarıweb sitesi fiyatları arama terimlerini kullanarak ulaşmak istediğiniz sonuçların arasından gelip bu yazımızı okuyorsanız terimlerdeki linklerden paketlerimize ve hizmet fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz. Yazımızın içerisinde paketlerimizi tek tek kısa yazılarla yazmaya devam edeceğiz. Paket linklerinden hem verilen hizmetin niteliğini hem de fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

ADAGİO · Web Sitesi Tasarım Paketi

Web sitesi tasarım paketi ADAGİO, başlangıç temposuyla başlaması bile yeterli olan işletme ve markalar için üretildi. Adagio temposundaki web tasarım hizmeti de bir çok temel niteliği taşımakta fakat hacim ve yoğunluğu üst paketlerden daha az olmaktadır.

Bu web sitesi tasarım hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 5.799,00 TL‘dır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Kurulum, tasarım ve iyileştirme hizmetleri için sunulmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Web tasarım paketi sizi bekliyor tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

ANDANTE · Web Sitesi Tasarım Paketi

ANDANTE Web Tasarım paketi temel düzeyden biraz daha yüksek tempoyla başlamak isteyen dijital projeler içindir. Kurulum, tasarım, iyileştirme ve geliştirmeler sunar.

Andante web sitesi tasarım hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 7.749,00 TL‘dır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Kurulum, tasarım ve iyileştirme hizmetleri için sunulmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Andante web tasarım paketi sizi bekliyor tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

MODERATO · Web Sitesi Tasarım Paketi

MODERATO Web Tasarım Paketi orta düzey web tasarım işleri içindir. Kurulum, tasarım, iyileştirme ve geliştirmeler sunar. Moderato web sitesi tasarım hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 9.749,00 TL‘dır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Kurulum, tasarım ve iyileştirme hizmetleri için sunulmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Moderato web tasarım paketi sizi bekliyor tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

ALLEGRO · Web Sitesi Tasarım Paketi

ALLEGRO Web Tasarım Paketi orta düzey web tasarım işleri içindir. Kurulum, tasarım, iyileştirme ve geliştirmeler sunar. Allegro web sitesi tasarım hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 11.749,00 TL‘dır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Kurulum, tasarım ve iyileştirme hizmetleri için sunulmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Allegro web tasarım paketi sizi bekliyor tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

PRESTO · Web Sitesi Tasarım Paketi

PRESTO Web Tasarım Paketi orta düzey web tasarım işleri içindir. Kurulum, tasarım, iyileştirme ve geliştirmeler sunar. Presto web sitesi tasarım hizmetleri paketinin fiyatı 30/07/2022 tarihinde 13.749,00 TL‘dır. Fiyat aralığı aylık seçimler için vardır. Kurulum, tasarım ve iyileştirme hizmetleri için sunulmaktadır. En uzun sözleşme en uygun maliyeti size getirir, seçerken tercih sebebiniz olabilir. Paketimize ve hizmetimize güvenin, amaçlarınıza ulaşmakta yardımcı olabilir.

Presto web tasarım paketi sizi bekliyor tıklayıp, inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı

Beylikdüzü web tasarım ve dijital pazarlama ajansı başlığını yazımızın sonuna yerleştirdik. Bunun sebebi şudur; Adapte Dijital‘in merkez adresi İstanbul Beylikdüzü’ndedir. Fakat bir çok yurt içi ve yurt dışı konumdan müşterilerimiz vardır.

Daha dijital çalışmalara alışamamış, tam adapte olamamış işletmeler ve kişilerin işlerinin uzaktan nasıl yönetileceği konusunda tereddütleri bulunmaktadır. Biz bu endişeyi taşıyan kişi veya kurumlara Google, Facebook, Amazon’un merkezinin nerede olduğunu anlatıyoruz. Hatta bu işletmelerden kimseyle görüşmeden mail üzerinden işlem yaptıklarını.

Biz web tasarım ajansı, dijital pazarlama ajansı olarak uzaktan çalışmayı sürdürebilen bir ajansız. Beylikdüzü merkezli Adapte Dijital’den web, dijital pazarlama, sosyal medya ajansıe-ticaret danışmanlığıe-ticaret danışmanı, profesyonel seo ajansı hizmetleri alabilirsiniz.

En Sevilen PS4 Oyunları

Herkese merhaba, yıllardır kuşaktan kuşağa taşınan oyun konsollarının son sürümlerinden olan PS4’ün en sevilen oyunlarını sizler için listeledik. PS4 oyunları listemizde dilediğiniz gibi oyunları internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Oyunların listemizin en başında God Of War yer alıyor!

Günümüzün oyunları ile kıyaslandığı zaman 2018 God Of War hala popüler. Hikayesi dinamikler ve görüntüsü ile hala güzel!

Marvel’s Spider Man

Çıkış yılı 2018 olan bu oyun, örümcek dostumuzun. PS4 oyunları arasındaki listemizde yer almakta New York’un o büyük binaları arasında son derece mükemmel ağ ile sallanma mekaniği olan bir oyunu kim sevmez ki? Spider Man oyunları arasında en sevilenlerden.

Uncharted 4: A Thief’s End

Oyunda Nathan Drake’in yıllar önce kaybolan kardeşini bulup Kaptan Henry Avery’nin hazinesini bulma yolculuğuna çıkabilirsiniz. Oyunun grafikleri hikayesi gerçekten muazzam desek yalan olmaz. Aramızda kalsın 3 kere bitirdim.

Red Dead Redemption 2

PS4 oyunları arasında günümüzün en kaliteli oyunlarından bir tanesi olduğu aşikar. Oyundaki batı havasını iliklerinize kadar hissettiriyor.

Call of Duty: Modern Warfare

2019’da çıkan Call of Duty: Modern Warfare, klasik modern warfare serilerimizi bir kenara bırakıyor. Bu oyunumuz, yeni nesil grafikler, yeni bir hikaye ancak aynı karakterlerle farklı bir Modern Warfare oyunu oynatıyor bizlere.

Akıllı ev sistemleri

Akıllı Ev Sistemi Nasıl Yaratılır?

Akıllı ev; 1980’lerin başında ortaya çıkan ve internet teknolojisinin yaygınlaştığı 2000’li yılların sonunda popüler hale gelen bir sistemdir. Akıllı ev sistemleri aydınlatma, güvenlik, ısı, enerji ve her alanda otomatik sistemlerin kullanılması ve uyumlu olması anlamına geliyor.

Bir yazılım sayesinde genellikle akıllı telefonlarla bağlantı kuran sistemler binanızı, evinizi uzaktan kontrol etmeye olanak tanıyor.

Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir?

Sensörler, kontrolörler ve aktüatörler ile şekilleniyor. Sensörler gün ışığı, sıcaklık ya da hareket değişikliklerini izlemeye imkan tanıyor.

Kontrolörler durumu akıllı telefon, tablet gibi aygıtları; aktüatörler ise mekannizma ya da işlev kontrolü gibi motorları ifade ediyor.

Akıllı ev otomasyonu için ev süpürgesi, akıllı çamaşır makinesi, akıllı ampul gibi teknolojik ürünlerinde öncesinde akıllı telefon ve WiFi destekli internet ağının olması şart.

  • İklimlendirme Cihazları,
  • Aydınlatma Sistemleri
  • Ev Robotları
  • Güvenlik Sistemleri
  • Sızıntı, Duman Ölçüm Sistemi
  • Çocuk Bakım Sistemi
  • Hava Kalite Kontrol Sistemi
  • Akıllı Mutfak ve Pişirme Sistemi
  • Ses ve Görüntüleme Sistemi

Gibi birçok akıllı ev sistemi konfor alanınızı genişletiyor. Özellikle yoğun çalışma nedeniyle eve vakit ayıramayan kişilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web sitesi tasarımının odak noktasına göre (müşteri, bölge, hedefler) profesyonel bir şekilde kurumsal kimlik gözetilerek veya doğru yönergelere uygun yapılması çok önemlidir. Kurumun/markanın itibarının değerliliği bu temel unsurlara bağlıdır.

Web siteniz ile potansiyel müşterilerinizin, ürün satın almaya ya da alışveriş için fikir edinmeye karar verdikleri anlarda sizinle karşılaşmasını kolaylaştıran tasarımlar yaptırın. Adapte Dijital bunun için hazır ve tam bir ajans.

Kurumsal web sitesi fiyatları ulaşılmak istenen hedefler, ihtiyaçlara dayanan talepler karşılığında, iş ve zaman belirleyicileri kullanılarak ortaya çıkar.

Aşağıdaki fiyat tablosunda Adapte Dijital‘in başlattığı ve sürdürdüğü çalışmalardan ortaya çıkan teklif ve sonuçların ortaya çıkardığı verileri paylaştık.

Farklı büyüklükteki proje veya işletme sahibi olmanız fark etmeksizin dijital işleyişe hemen başlayın.

Süreçlere hakimiyetimizden dolayı ulaşılmak istenen hedeflerin dönüş hızına göre aşamalar belirledik.

Belirleyiciler: Bütçe büyüklüğü, hedefe ulaşmanın aciliyeti, işi dijital tasarıma taşımanın büyüklüğü.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Elektrikli Mutfak Eşyaları: İşinizi Kolaylaştıran Mutfak Aletleri

Okuduğunuzda aslında ihtiyacınız olduğunu düşüneceğiniz eşyaları bulmaya hazır mısınız? Bu bahsedeceğim ürünler ne düşünmenize sebep olacaksa olsun, eşyaların aslında size büyük bir kolaylık ve zaman kazandıracağını söyleyebilirim. Aynı zamanda dizayn kısmında da büyük bir şıklık yaratacak bu ürünler için şimdi başlayalım;

Stand Mikser

Mutfağınızın şefine hazırlanın! Boyutu biraz büyük olsa da hoş tasarımlarıyla her yere yakışan Stand Mikserler, güçlü motorlarıyla bilek gücünüzü yormadan tüm görevleri üstleniyor. Çırpma, yoğurma ve karıştırma gibi işleri halleder.

Ekmek Yapma Makinesi

Her gün sıcacık ekmeğiniz masanıza gelsin istiyorsanız işte doğru seçenek! Tamamen kendi damak zevkinize göre yapacağınız ekmeklerin o sıcacık kokusuna hemen ulaşmak çok kolay. İsterseniz glütensiz, isterseniz çavdarlı ekmek yapabilirsiniz. Küçük veya büyü boyutuna kadar sizin ayarlayacağınız sıcak ekmekler için Ekmek Yapma Makinesi her eve lazım.

Smoothie Blender

Fit kalmak isteyenler ya da kahvaltıya çok vakti olmayanların yeni gözdesi! Bu senenin gözdesi Smoothie Blenderlar en popüler mutfak eşyaları arasında. İçine istediğinizi ekleyebileceğiniz smoothieler bir o kadar da doyurucu.

Fritöz

Öncelikle kızartma tencerelerimizi bir kenara koyarak okuyalım bu kısmı. Bahsedeceğimiz bu yardımcı sana sağlıklı kızartmalar hazırlayabilir. En az yağ ile sağlıklı bir kızartma hazırlayabilmesinin yanında kavurma, ızgara gibi fonksiyonları da var. Ayrıca kızartma yaptıktan sonra oluşan o buhar ve koku ise bu makine ile yok oluyor.

Buharlı Pişiriciler

Az yağlı ve sağlıklı bir yaşama başlamak için ihtiyacın olan Buharlı Pişirici. Yemeklerini katkısız pişirebileceğin bu makineler sana mutfağında vakit de kazandırıyor. Buharlı pişiriciler ise sadece bazı sebzeler haşlayacağını düşünmemelisin. Fırınlama, kızartma, buharlı pişirme ve düdüklü de pişirme gibi özellikleri senin için hazır.

Bilgisayar Ömrü Ne Kadardır: Bilgisayarınızın Ömrünü Uzatın

Gelişen teknoloji ile artık bilgisayar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olarak görülüyor. Artık iş yerlerinde her şey sistemler üzerine kurulu, internet kullanımının genişlemesi ile insanların hayatı artık internet ve bilgisayar oldu.

Bunların dışında artık günlük hayatımızda bilgisayarın yeri tartışılamaz. Bu yüzden elektronik aletlerimizin, özellikle internet kaynaklı olanların ömrünün uzun olmasını istiyoruz. Bu elektronik aletlerin en kullanışlısı da tabii ki bilgisayar. Bilgisayarın ömrünü uzatmak için belirli şeyler yapabiliriz. Şimdi bir bilgisayarın ömrü nasıl uzar bakalım.

Bilgisayar Temizliği

İlk olarak hayatın tamamı bir düzenden ibarettir. Düzen başarı ve rahatlık getirir, bilgisayarınızın içinde de ister istemez tozlar birikebilir ya a kırıntılar düşebilir. Bu yüzden belli sürelerde kontrol edip, temizlemekle bilgisayarın ömrünü uzatmak için iyi bir yoldur.

Bilgisayar Anti Virüs Programları

Her bilgisayarda mutlaka olması gereken şeydir. Bu programlar bilgisayarın virüs korumasını sağlar ve etkilenmesine izin vermez. Böylelikle donanımsal olarak bilgisayarınızı tehlikeye atmak zorunda kalmadan rahatlıkla kullanırsınız.

Dizüstü/Laptop İçin Soğutucu

Isınmasını engellemek için kullanılan soğutucu fanlardan mutlaka dizüstü bilgisayarınıza almalısınız. Çünkü özellikle dizüstü bilgisayarlarınızda bu sorunu yaşamanız kaçınılmaz. Isındıkça da ömrünü kısaltabilirsiniz.

Bilgisayar Güç Kaynakları

Bilgisayar çalışır haldeyken aniden fişini çekme ve kapanma gibi durumlarda bilgisayarınız zarar görür. Elektrik kesintileri gibi durumlarda a ani kapanmalar bilgisayarın ömrünü kısaltabilir. Bu sebeple UPS güç kaynakları kullanarak bilgisayarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın bozulmaması adına bu önemli cihazlardan biridir.

Bilgisayarınızı Darbelere Karşı Koruyun

Bilgisayarlar hassas cihazlardır. Dışarıdan alacakları bir darbe için dikkatli olunmalıdır. Dizüstü bilgisayar içinde düşürme çarpma gibi durumları yaşanmamasına özen gösterilmelidir.

Aslında bunları göz önüne alarak bilgisayarınıza özenle bakmak onun ömrünün uzun olmasına yardımcı olur.

UPS Kesintisiz Güç: Kesintisiz Güç Kaynağı

Zamanın günden güne geçtiği ve teknolojinin bizi sürekli şaşırttığı bu dönemlerde ondan uzak kalmak çok zor. Özellikle işleri bununla ilgili olanlar için elektriğin kesilmesi o anın durması anlamına gelir. Peki bunun kolay bir yolu var. UPS Kesintisiz Güç Kaynağı nedir diyorsanız;

Şebeke sistemleri üzerinden enerji sağlayarak herhangi bir elektrik sistemi ve elektronik cihazın enerji akışını sağlamaya çalışan araçtır. Şebeke üzerinde meydana gelebilecek olan tolerans dışı düşük ya da yüksek enerji akışında düzenleme yapar. Düzenleme yaparak kesilmesini önler ve cihazların durumdan etkilenmemesini sağlar. Elektronik cihazların, ani elektrik kesintilerinde zarar görememesini sağlamak için kesintisiz güç kaynakları çoklukla tercih edilir. Özellikle hassas cihazlar için kullanılması gerekir.

UPS Güç Kaynakları Çeşitler Nelerdir?

Line-Interactive UPS, Online UPS, Off-Line UPS olarak üç şeklildedir.

Line-Interactive UPS; şebeke üzerinden gelen elektrik varsa şebekeyi ayarlayarak yüke vermektedir. Şebeke kesildiği anda kesintisiz güç kaynağı moduna geçerek, kısa süreli besleme yapan bir modeldir.

Online UPS; elektriğe uygun olan değerler üzerindeyse elektriği doğrudan şebekeye bağlamaktadır. Fakat değerlerde farklılık olduğu sırada kesintisiz güç kaynağından beslenerek çalışan bir UPS modelidir.

Off-Line UPS; şebeke elektriği üzerinden daima kesintisiz güç kaynağı alarak, şebeke gerilimi var ise akülerini şarj ederek kullanım imkanı sunan bir çeşididir.

Kesintisiz Güç Kaynağı Nerelerde Kullanılır?

Bilgisayar ya da bilgisayar sistemlerinde tercih edilmektedir. Çevresel birimler gibi elektronik cihazların ve sistemlerin bulunduğu alanlarda, kesintisiz güç kaynakları sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlamaktadır. Ani kesilmelerde cihazların zarar görmesi kullanım ömürlerinden düşebilir. Bu yüzden cihazlar için UPS kullanımları önemlidir. En önemli özelliği şebeke enerjisi üzerinde meydana gelen ani değişiklikler frekans ve gerilimde standart bir enerji akışı üretmesidir. Aynı zamanda şebeke üzerinden enerji kesilmelerinde veri kaybetme gibi yaşanabilecek kesintilerden kurtarmaktadır.

Güç kaynakları bilgisayar sistemleri için oldukça önemli olup, bilgisayarın çalışması sırasında ihtiyacı olan tüm gücü üreterek çalışmaktadır. Bilgisayara gelen enerjiyi ayarlar ve bilgisayar üzerinde meydana gelebilecek olan arızaları önlemektedir. Güç kaynakları, bilgisayarda kullanılan güç kaynağı prizden alarak, gereken parçalarına gerektiği kadar iletir. Ana kartını ve tüm parçalarını koruyarak zarar görmemesini sağlar.

Akıllı Robot Süpürge: Evinizin Yeni Asistanı

Sizi yormadan evinizi temizleyecek akıllı robot süpürgeler hakkında merak ettikleriniz, almanız gereken robot süpürge nasıl olmalı gibi soru işaretleriniz varsa işte cevapları burada!
Günümüzde çoğu insan yoğun bir tempoda gününü geçiriyor. Rutin işleri kolaylaştıracak teknolojik ürünler arayarak birazcık olsa rahatlamak istiyorlar. Bu yüzden ev, ofis ya da gününüz nerede geçiyorsa o alanda kullanılan teknolojik aletler akıllı ve gözde ürünlerin başında geliyor. Yaşam alanınızı temiz tutmak için olmazsa olmaz eşyalardan biri süpürge. Tozları ortadan kaldıran ve aslında temizliğin en önemli kısmı olan süpürge işleminde de yeni gelişmeler kendini göstermeye başladı. Robot süpürge ismini mutlaka duymuşsunuzdur, akıllı süpürgeler sizi yormadan mobil uygulamalarla kontrol edilebiliyor.
Tam otomatik olan akıllı süpürgelerin kullanımı günden güne yaygınlaşıyor. Robot süpürge alırken tercih etmeniz gerekenler neler biliyor musunuz?
Biz sizin için derledik toparladık akıllı süpürge tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz göz atalım;

Akıllı Süpürge’de Dikkat Edilmesi Gerekenler
1) En çok merak edilen robot süpürgelerin hangi zeminlerde kullanıma uygun olduğudur. Robot süpürge kullanımında en çok dikkat edilmesi gerekende budur. Bazı robot süpürgeler sert zeminlerde daha iyi sonuç vermesine rağmen birçoğu da halı kullanıma uygundur.
2) Kullanım alanı halı olan robot süpürgelerde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer özellik aşılabilir engel yüksekliğidir. Evinizde kalın halılar kullanıyorsanız, aşılabilir engel yüksekliği olan modelleri tercih etmeniz daha doğrudur.
3) Robot süpürgelerin çoğunda paspas özelliği de bulunur. Robot süpürge alırken buna da dikkat etmeniz gerekir. Süpürdükten sonra paspas işinizi de kolayca halledilebilir.
4) Kullanıldığı alanı tanıma ve haritalama özelliği de bulunan bu araçlar, kullanım bölgesini ve etrafını ezberleyerek dolaşabilir. Şarjı bittiğinde şarjını doldurup kaldığı yerden devam edebilir.